Gönderen Konu: Beyaz Güvercin....  (Okunma sayısı 94406 defa)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Beyaz Güvercin....
« Yanıtla #280 : 03 Mayıs 2011, 00:30:13 »
izmitten bir arkadaşımınki kanka çok tehlikeli olmuştu makine :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #281 : 05 Mayıs 2011, 19:38:25 »
 Bizim kayınçonun düğün fotalarınada girmişiz :)  Yolumuzda koca mng minübüsü ile kesik gidemiyoz :)

« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2011, 19:39:18 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #282 : 06 Mayıs 2011, 20:56:09 »
maşallah :) ne güzel çıkmış böyle

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #283 : 06 Mayıs 2011, 20:58:57 »
maaşallah araba yüklü galiba baya yerde  :D
H.G WORKS

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #284 : 07 Mayıs 2011, 11:17:02 »
 Evet malum düğün gezintisi doluşuveriyorlar arabalara. Arakada 4 kişi vardı tekerler davlumbazlara sürtüyordu hafif zıplamalarda  :o
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #285 : 15 Mayıs 2011, 14:39:38 »
 Bugün Güvercinin kapı döşemelerinin pimlerini yeniledim parmaklarım kopacaktı ama değdi. Zangır zangır iyi kafa ütülüyorlardı, Eşimde sağolsun tavan döşemesini güzelce bir sildi.. Sonra Ön panjuru Tek fara çevirdim yani yazlık moda geçtik.. Şimdi bu yazıları yazdıktan sona şöyle doğa ile iç içe çimenlik ağaç gölgesi olan bir yere gidip istiraat edicez orda güzel fotoloranı çekip akaşma yetiştiricem..

Bu fotolardı dün BySezer ile beraber çıpı çıpı yaparken :) :) Hava kararmasaydı Mk1, Polo sport ve Mk5 ile güzel pozlarını alıcaktık ama haftaya mk2 ve mk3 gelecek ozaman güzel bir tarih sıralaması ile çekim yapmayı planlıyoruz :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #286 : 15 Mayıs 2011, 16:27:45 »
Maşallah abi Polo'da kıyakmış hani haaa ama MK1'in yerini tutmaz  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #287 : 24 Mayıs 2011, 18:02:18 »
 Beyaz Güvercin bugün komple alt takıma girdi girdide piir girdi.. Valla evdeki hesap çarşıyı tutmadı gene tam 550TL lik masraf çıkardı.. Güvercinin kanser listesi :D

2x Rotil
2x Rot Başı
2x Rot Kolu
2x Bilya
4x Salıncak Burçları
2x Amortisör takozu
2x Firen Hortumu
2x Dreksiiyon körüğü
1x Tıkırtı burcu
1x Vites tamir takımı.
1x Yağ filtresi
1x Hava filtresi
1x Mazot filtresi
2x kapı mandalı
1x Dreksiyon Mafsalı

Valla Listeyi Ustayla Beraber kendim çıkardım Gözlerim patlamak üzeredi.. Sağolsun eniştemiz bu kış araç katır gibi deyip dağdaki çiftliğe vurdu aracı dağılmayan malzemesi kalmamış.. Yaz tatilinde acısını ondan çıkartıcam bunun.

Yarın montaja gidince resimlemeye çalışıcam artık...
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2011, 18:02:37 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #288 : 24 Mayıs 2011, 19:30:55 »
malzeme listesine bakılırsa aracı bayağı dağıtmış enişte.  :) direkt faturayı ona gönder bence. veya sen bilirsin işini yaza acısını çıkartırken faiziyle çıkartacaksan beklemek daha tatlı olur.  :D
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #289 : 24 Mayıs 2011, 19:44:04 »
Bizim Ark ın Polo ile beraber soktuk bakıma. Birazda benim pipirikliliğimden liste kabarık.. Tek değiştirmeyi sevmiyorum.. Mutlaka takım değiştirirm..  Mesala 1 rotilin ömrü 50bin km diyelim 40 binde 1 i gidiyor tekini değiştirip bi 10bin km sonra öbürüde eninde sonunda gidecek busefer tekrar masraf ve uğraş. Yaptımı hepsi birden takım değişsinki güvenli olsun.. Zaten 7. ayda muayenesi geliyor onada hazırlanmış oldu..

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #290 : 24 Mayıs 2011, 21:44:23 »
erşan bende geçen direksiyon mafsalı değiştirdim.şöyle bişey oldu arabanın üstünden çıkanla,yeni aldığım mafsal arasında 9mm gibi boy farkı vardı ve mecbur torna işlemi yaptık.alınan mal kısa çıktı ve emsalleride aynı tabi.sende bi sorun oldu mu takarken?

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #291 : 24 Mayıs 2011, 22:52:23 »
erşan bende geçen direksiyon mafsalı değiştirdim.şöyle bişey oldu arabanın üstünden çıkanla,yeni aldığım mafsal arasında 9mm gibi boy farkı vardı ve mecbur torna işlemi yaptık.alınan mal kısa çıktı ve emsalleride aynı tabi.sende bi sorun oldu mu takarken?

Cihan valla hiç bilmiyorum onu. Parçaların yarısı yarın sabah gelicek elime öğlenden sonraya çıkarmamız lazım aracı hemen Poloya geçilcek eğer öyle bi sorun çıkarsa yandık. İnşallah dediğin gibi bi sorun çıkmazda uğraştırmaz bizi..

Elimde olanlar.
2x Rotil
2x Rot Kolu
4x Salıncak Burçları
1x Vites tamir takımı.
1x Yağ filtresi
1x Hava filtresi
1x Mazot filtresi
2x kapı mandalı

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #292 : 24 Mayıs 2011, 23:44:26 »
maaşalah abim kolay gelsin  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #293 : 24 Mayıs 2011, 23:49:03 »