Gönderen Konu: Siiz olsanız hangisini tercih ederdiniz?  (Okunma sayısı 5840 defa)

Çevrimdışı mehmetcevahir

• Profili Görüntüle
Ynt: Siiz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
« Yanıtla #14 : 24 Kasım 2010, 21:50:38 »
SPARTA Bütçene göre bakımlı ve sağı solu düzgün bir araba bulmanı dilerim.  Yukardaki ilanlara gelince : İlla bunlardan biri diyorsan en mantıklısı sport olanı (Gerçi saihibi sport olduğunu bilmediğinden comfortline yazmış ama neyse) Dizel olan içinse o kilometredeki aracı elinden çıkarman zor olacaktır.Otomatik olana gelince eğer sen de arabayı benim gibi sırf zevk için sürmek istiyorsan manuel vitesin yerini hiç bir şey tutmaz. Sitede uygun fiyata daha çok seçenek var onlarada bak. Bu arada Sivaslısın sanırım :) Selametle...

Çevrimdışı SPARTA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 24 Kasım 2010, 21:56:08 »
Yok mehmet abi ben Cumhuriyet üniversitesinde okudum.Heryeri bilirim sivasta.Az etli ekmeğini kellesini yemedim değil valla.İstanbuldayım.yorumun ve tecrübelerin için teşekkür ederim.Selametle kal

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #16 : 24 Kasım 2010, 23:07:40 »
 Benzinde 1,8 motordan aşağısını düşünme derim MK3 te, 1,6 uzun yolda yetmiyor ve şehir içindede LPG de vazla yaktırır o yüzden 1,8 yada 2,0GTI motorlu almaya bak..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"