Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 564079 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Ynt: BAKIMA GİRİYORUZ---ReDDeviL's New Project - Page 19,24,[32]
« Yanıtla #700 : 30 Ocak 2011, 09:39:20 »
Ohhh biz ordayken kar yoktu ama soğuğu vardı ist e bir geldim dudaklar çatlamış ee gece gece o soukta go kart yapabilcek bir biz varız zaten :D
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #701 : 30 Ocak 2011, 23:39:05 »
yarın araba tekrar sanayiye gidip yukarıdada bahsettiğim kalan eksiklikler için 1 - 2 gün sanayide kalabilir , bende pederin arabayı aldım malum tatil bitti yarın okul var  :) denizim bu arada sana bir haberim var ats ler gözüme artık takılmaya başladı  :D
ADK

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #702 : 31 Ocak 2011, 01:04:57 »
yarın araba tekrar sanayiye gidip yukarıdada bahsettiğim kalan eksiklikler için 1 - 2 gün sanayide kalabilir , bende pederin arabayı aldım malum tatil bitti yarın okul var  :) denizim bu arada sana bir haberim var ats ler gözüme artık takılmaya başladı  :D

Aha Deniz' in gözü aydın, sonunda bir Sportline a takabileceğiz Ats leri :D Kardeşim fotoğrafları zipledim upload ettim, adresi yolluyorum :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #703 : 31 Ocak 2011, 01:06:43 »
hadi bakalım resimleri paylaş sonra ben yatanzi bugra sabah okul var açılışı toyota ile yapıyorum malesef  ;D
ADK

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #704 : 31 Ocak 2011, 14:41:10 »
Aha muradıma erdim desene, bir sportline'ı ATS'liycez sonunda :melek:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #705 : 31 Ocak 2011, 14:55:47 »
Evet ama zamanı Allah büyük ;D
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #706 : 31 Ocak 2011, 22:57:36 »
BAKIMA GİRİYORUZ  ;)
istanbula dönünce planladıgım bakıma başladım baya bir varmış  ;)
ilk olarak aracımda bulunan şikayetleri ve eksikliklerin listesini yaptım ve daha sonra ustaların kapılarını tek tek çalmaya başladım
bunun yaptıklarım ;
.Bagajı kapamak için aşırı sert kapamak gerekiyordu ve bazen bagajı açamıyordum öncelikle bagaj sorununu yaptırdım artık bagaj kapatırkenki sesi bile değişti daha güzel oldu                                                                                                                                                                                  .orjinal stopbları takarken iç tarafındaki tırnakları kırdıgımı farkettim ve oraya bir operasyon yaptırdım ve eskisi gibi sağlıklı oldu   
.paspas ayagımı takılıyordu bazen,takılan kısmı kestim
.motor Suyunda eksilme vardı    kaçak bulundu yaptırıldı
 .Arka silecek su atıyordu fakat çalışmıyordu arka silecek sorununuda yaptırdım
.Kalorifer sistemini ilaçla temizleterek , polen filtresini değiştirttim , ısıtma oranında ve üflemede artış oldu koku ortadan kalktı ,ayrıca lpg sisteminde oraya takılan t  lerden dolayı su lpg sistemine daha çok aktarılıyormuş bundan dolayı usta heryere suyun eşit gitmesi için birşeyler yaptı ve gayet güzel oldu
Bugünlük bunları halettim asıl yapılacak olan şeyleri pazartesi günü arabayı bırakıcam o zaman yaptırıcam
.Yapılıcak olan şeyler
.bütün amortisör takımını değiştirticem(belki bu sebeple aracı alçaltabilirim spor amortisör alabilirim)
.Abs sorunum vardı tamirini yaptırıcam
.tavan sarkması problemim vardı geçici olarak raptiyelemiştim bunu yaptırıcam
.sürücü koltugunun kızaklarında bir problem vardı döşemeciye yaptırılacak
.direksiyon dönüşlerinde alttan gelen taktak sesi vardı daha önce aks laleleri değiştirilmişti fakat tekrar bu ses başladı tekrar baktırılacak
.1 inci ve geri vitesde bazen zor geçiş vardı oda halledilecek
.Frene basınca hafif ses var disklere baktırılcak
 geriye bu saydıllarım kaldı bu pzt salı günü tekrar otosanayiye sokucam arabayı bunlarda halledildikten sonra arabama 0 hatasız şekilde binmeye devam edicem uzun zamandır bunların hepsini yaptırmak için beklemiştim doğal olarak bütün bunlara baya bir harcama yapıcam.. bunlarda sonlandıkltan sonra ses sistemi hazırlıklarına devam edicem..
çoğu gitti azı kaldı yazdıklarımdan hepsini gerçekleştirdim bugunde ön takım komple değişti , geriye sadece tavan sarkması kaldı
ADK

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #707 : 31 Ocak 2011, 23:08:06 »
Evet ama zamanı Allah büyük ;D

zamanı öne çekeriz bir nebze de olsa, sen haber et yeter ;)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #708 : 01 Şubat 2011, 21:28:02 »
şuan sinirden patlamak üzereyim arkadaş , saat 3 civarında kız arkadaşm ve çok yakın arkadaşımla onun kız arkadaşı karşıya etiler tarafına yola çıktık gidiceğimiz yere tam nerden dönüldüğünü gözüme o an kestiremedim bir sokağa saptım sokaga tam dönmeden biraz ilerledim sonra sağa dönülmez tabelasını görünce geri vitese taktım tam geri gelicem 100m ileride polis varmış motorlu , el kol yapmaya başladı gel buraya anlamında gittim çektim sağa  aynen diyologu anlatıyorum size ;

Polis : Ehliyet ruhsat
Ben  : buyur
Polis : ters yöne girilmiyeceğini bilmiyormusun sen ?
Ben  : ters yöne girmedim zaten , oranın ters yön oldugunu anlayınca ilerlemeden geri vitese taktım geri gidiyordum
Polis : sen bizi görünce kaçmaya çalıştın onla alakası yok
Ben  : sizden niye kaçıcakmışım anlamadım ?
Polis : arabanda film cam var ....vs saydırmaya başladı
Ben  : tamam film camdan ceza yazıcaksan yaz ama bana gelipte ters yöne girdin ,veya bizden kaçıcaktın deme kimseden kaçtığım yoktu ters yön oldugunu anlayınca geriye dönmeye çalıştım
Polis : neyse dua etki sana film camdan yazmıyorum 140 lira napıcaktın o zaman

DİP NOT: arkadaşlar bu arada olayın oldugu yer etilerde belki bilenleriniz vardır B.... cafe diye bir yerin orada oluyor ve oradaki sokak alakasız bir yerdedir araba nadir geçer oranın müşterisi haricinde;

Ben : Amacın eğer ceza yazmak için bahane yaratmaksa bulursun
Polis : koskoca tabela var karşında görmedinmi
Ben : görmedimki girmeye niyetlendim sokağa sonra görüncede geri vitese taktım , insanoğlu hata yapamazmı hangi çağda yaşıyosun türkiye burası
Polis : neyse bundan sonra ters sokağa girmemeyi öğrenirsin

Daha sonra bu tartışma baya bir sürdü 66 TL Ceza yazdı  gideceğim yerede neşem kalmadan gittim neyse daha sonra ordan sahile indik bebekten doğru istinyeye geldik orada bir yerde vakit geçirdim tekrar arabayı çalıştırdım u dönüşü yaptım su lambası yandı indim baktım su eksilmiş bagajtan su koydum sonra ne göreyim attan su aktı bellki hortum patlamış veyahut radyatörden su kaçırıyor arabaya bıraktım orda yol kenarında bir arkadaşa telefon ettim geldi aldı şimdi evdeyim usta gidip alıcak ordan arbayı anlıyacagınız böyle bir gün geçti yorum yapmıcam yani çevirmedeki ceza yazma bahanesi ve beklentiyi anlayamadım neyse yazsın verdiğim para devlete gider hiç olmazsa anlayan anladı  ;) arabaya gelince battıkça batarsın cinsten yeni bakımlar yapıldıktan sonra böye birşey şaşırttı valla heran birşeye kalkışabilirim bilmiyorum yüksek modele dönebilirm artık..

ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #709 : 01 Şubat 2011, 21:32:23 »
Altan abi film gibi adamsın valla ya  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #710 : 01 Şubat 2011, 21:33:27 »
öye gökhanım benı yakından tanıyan herkezde bu yorumu yapar benim başıma gelir böyle şeyler hep , ama ben böyle adamım kimseyede ezdirmem kendimi hakkımıda sonuna kadar ararım gittiği yere kadarda giderim yazarsa yazsın
ADK

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #711 : 02 Şubat 2011, 00:37:17 »
gecmış olsun altan

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #712 : 02 Şubat 2011, 00:41:14 »
Geçmiş olsun Altan, şanssızlıklar üst üste gelmiş yine :( Bu kadar bakım yaptıktan sonra sorunsuz bir arabaya bineceksin az kaldı sabret.

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #713 : 02 Şubat 2011, 11:36:36 »
geçmiş olsun kardeşim, sıkma canını, nazar bunlar bence, çıkıyo ufak ufak :tamamdir