Gönderen Konu: Artık Dayanamıyorum !!!  (Okunma sayısı 20078 defa)

Çevrimdışı brave

• Profili Görüntüle
Artık Dayanamıyorum !!!
« : 24 Şubat 2011, 14:51:34 »
 slm arkadaşlar bu benzin aldı başını gidiyor lpg işine girmeyim dedim ama sanırım bu iş delikanlılığa gelmeyck ben golfüme kıyamadım orjinalliği bozulmasın dedim ama hakaten artık çok lüks kaçmaya başladı bu benzin işi tam ölçmedim ama sanırım 380 400 yakıyor araç şehir içinde aracın sesi çekişi filan çok iyi titreme yok lpg den sonra değişir die korkuyorum... of offff

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
Ynt: Artık Dayanamıyorum !!!
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2011, 15:03:22 »
valla kardeş ben 2.5 sene direndim ama baktım olcak gibi değil taktırdım. ve görüyorum ki sitede birçok arkadaş taktırmış durumda. sağlam bir usta ve kaliteli bir ürün taktırdığın zaman sorun yaşayacağını düşünmüyorum. lpg taktırdıktan sonra en az çeyrek depo benzin bulundurman gerekiyor sebebine gelince benzin pompasını bozmaması için.
bir de şunu düşünmelisin öncelikle benzinde çalışmakta ve motor %40 ısındığında gaza geçmekte dolayısıyla bu bazen kışın 3 km yazın ise 1 kmyi bulmakta. bu yüzden kışında lpgyle baya bi benzin harcamaya devam ediyor araçlar. dolayısıyla ben sana ankarada olduğunu düşünerek kışın aracı benzinde yazın ise lpgde kullanmanı öneririm. ha kışın ş.içi baya bi kilometre yapıyorsan lpgde kalman mantıklı..
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2011, 15:05:31 Gönderen: redbarons »

Çevrimdışı brave

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2011, 15:07:37 »
saolasın kardeşim de işde kim ne derse desin hiç bişey orjinali gibi olmaz işde ama yapacak bişey yok ankara ostimde mavi denizler mi yada onun gibi bişeydi bi yer varmış çok iyi diorlar bakalım artık ...çok sevmesem satacam da benim için modeli filan önemli değil ben aşığım bu araca:)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2011, 16:13:47 »
 :(
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı redbarons

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2011, 16:21:37 »
saolasın kardeşim de işde kim ne derse desin hiç bişey orjinali gibi olmaz işde ama yapacak bişey yok ankara ostimde mavi denizler mi yada onun gibi bişeydi bi yer varmış çok iyi diorlar bakalım artık ...çok sevmesem satacam da benim için modeli filan önemli değil ben aşığım bu araca:)

valla kardeş eskiden ferrarisine lpg takana gülüyordum şimdi ise türkiye şartlarında adam haklı diyorum %70 vergi mi olur ya.. artık türkiyedeki birçok araç ya dizel ya lpgli yada 1,2 gibi küçük motor.. şartlar bu..

satacaksan dizel alacaksın onun içinde yılda enaz 20 bin yapman lazım. veya 1.2 benzinli bi araç alacaksın. bunlardansa ben golfe lpg takarım binerim

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #5 : 24 Şubat 2011, 16:51:27 »
LPG'ye hayır.
Toplu taşıma kullanıp araçların orjinalliğini bozmayalım.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Şubat 2011, 17:09:13 »
LPG'ye evet,devlete litre başına 3 litre vergi vermek istemiyorum  :D Ankara'da Memduh usta var Prins'in bölge bayisi sabah oradaydım Hakan'ın Audi A4 1.8T'sine fiyat çıkarttık. Prins 2350 MTM 2200 TL'ye bağlıyor 10 ayda taksit yapıyor bilginize.  ;) Şu an Türkiye'de kullanılan en sorunsuz ve en kaliteli LPG kitleri bu iki markadır :tamamdir

Çevrimdışı golf_4

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A3 S-LİNE
« Yanıtla #7 : 24 Şubat 2011, 17:38:24 »
valla bende atiker vardı bir türlü memnun kalmayıp sokmustum ancak ruhsattan sildirmemiştim şimdi hazır ruhsatta işliyken yeniden baglatmayı dusunuyorum tabiki atiker baglatmam bu sefer ama bu fiyatlarda benzin cok lüks olmaya basladı ...bende herşeyin orjinalinden yanayım ama burda kim ne derse desin artık insanlar benzinli araba alırken lpg varmı diye bakıyor yoksa da taktırıyor ...orjinal iyidir ama boyle giderse benım orjinalliğim bozulacak
Vorsprung Durch Technik

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Şubat 2011, 17:48:41 »
LPG'ye hayır.

paşa ben düşündümde
hatta hesapladım
ben lpg takarsam, araç daha fazla yakacak. gereksiz ağırlık  :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Şubat 2011, 18:04:35 »
LPG'ye hayır.
+16  :tamamdir LPG'ye hayır  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 24 Şubat 2011, 18:08:57 »
LPG'ye evet,devlete litre başına 3 litre vergi vermek istemiyorum  :D Ankara'da Memduh usta var Prins'in bölge bayisi sabah oradaydım Hakan'ın Audi A4 1.8T'sine fiyat çıkarttık. Prins 2350 MTM 2200 TL'ye bağlıyor 10 ayda taksit yapıyor bilginize.  ;) Şu an Türkiye'de kullanılan en sorunsuz ve en kaliteli LPG kitleri bu iki markadır :tamamdir
:tamamdir
aynı yere aynı ustaya bende prins taktırdım.şu ana kadar çok memnunum.memduh usta iyi bir arkadaş.

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Şubat 2011, 18:19:12 »
3 hafta evvel taktırdım,, mavi denizler brc servisine taktırdım ... işçilik ve alaka güzel tavsiye ederim .. çekişte veya performansta fark hissetmedim ...  bugün tekrar lpg aldım ş.içi kullandım sadece ş.dışına hiç çıkmadım ... 64 lirayla 340 km yol gitmişim ... başlarda performansta kayıp varmı diye devirli kullandım yalan yok, sonralarda ise sakin kullandım ... 190 lira yakmış oluyor şehir içinde ...

ikaz lambası felan yanmıyor bilgi vereyim .. 1400 tl ye 10 taksit yaptılar bize 2 araç götürmüştük ...

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 24 Şubat 2011, 18:22:15 »
EĞİTİM ŞART! diyo cem yılmaz
LPG ŞART! diyorum ben de :D :D :D :D ;D :D :t :halazn: :bekleriz: :sevgi: :tavazn: :D ;) :) :halazn:
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2011, 18:27:53 Gönderen: yesilkrt »
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Şubat 2011, 18:27:15 »
3 hafta evvel taktırdım,, mavi denizler brc servisine taktırdım ... işçilik ve alaka güzel tavsiye ederim .. çekişte veya performansta fark hissetmedim ...  bugün tekrar lpg aldım ş.içi kullandım sadece ş.dışına hiç çıkmadım ... 64 lirayla 340 km yol gitmişim ... başlarda performansta kayıp varmı diye devirli kullandım yalan yok, sonralarda ise sakin kullandım ... 190 lira yakmış oluyor şehir içinde ...

ikaz lambası felan yanmıyor bilgi vereyim .. 1400 tl ye 10 taksit yaptılar bize 2 araç götürmüştük ...
190 değil 180 yakmış oluyor. ş.içi için süper rakam ama yakıtın lt si kaçtan aldın?
MK-IV- Comfortline