Gönderen Konu: VW Polo 1.6 8V '97 Model Fırtına Gri -kırmızıyada siyah bbs  (Okunma sayısı 94420 defa)

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
Ynt: VW Polo 1.6 8V '97 Model Fırtına Gri - BYPass ile kurtuldu - 0 KM
« Yanıtla #98 : 02 Şubat 2012, 11:43:30 »
arkadaşım bakım için hangi servisi önerirsiniz? selim arkadaşla aynı yeremi gidiyorsunuz? iyibi vw servisi ankarada aklımızda olsun?
benim servis farklı şaşmazda ankaranın ilk vw tamircilerinden ben 4 yıldır aynı servise götürüyorum sıkıntı yok tanıdık vasıtasıyla adı oto-kar  35 -40 yıllık bir tamirci

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 02 Şubat 2012, 15:13:01 »
selim hocam geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.
Bir sorum olcak; bu bosch lpg bujilerinin bi faydasını veya zararını gördünüzmü? nette çok farklı yorumlar var, bende niyetlenmiştim ama benzinde çalışırken felan arabanın saçmaladığını yazanlar olmuş soğudum. nedir işin aslı, lpg çiğ atmayı engelliyomu mesala? teşekkürler.
Teşekkür ederim salihsefa dostum ben onlardan memnunım  hiç sıkıntı yaratmadı bende.. hatta araba 3 silindir de gittiğinde  belki bujilerin de onarağmen devam yürümesinde katkısı olmuş olabilir. hata yapmazsın ben 35 TL ye almıştım onları internetde.. sakarya otoydu herhalde tam hatırlamıyorum.. yalan olmasın..bende bosh 4 kafalı vardı önceden çiğ atma olmuyordu.. benzinde bunlar ilede sorunum yok.. ben al derim ama yinede içine sineni al derim..
Mein Polo NAZ machen....:)

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 02 Şubat 2012, 15:13:19 »
geçmiş olsun abi  ;)
eyvallah dostum...

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 02 Şubat 2012, 15:14:30 »
çok geçmiş olsun! masraf olmuş ama Allah beterinden korusun tokatta olsa 2500 isterlerdi bu bakıma ankaranın gözünü seveyim :)  bende yazları ankaraya geliyorum kayınpederler orda oda polocu ;D  keşke yazında toplanma olsada ankaralı arkadaşlarla  toplanabilsek.
benim ustalara gelirsen daha da sevinirsin Ankaraya gelmeyi.. Teşekkür ederim.. umarım Tokatın sanayiside dahada gelişir perişan olmazsınız..

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 02 Şubat 2012, 19:50:38 »
Pistonları yenilemişken turboya uygun takıp geleceğe yatırım yapsaydın aslında iyi olurdu Selim :) Yeni motor atacağın masrafa çok eğlenceli bir aracın olur turbolarsan.

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 03 Şubat 2012, 09:55:15 »
ya şartlar zaten pek iyi değildi.. çok ters zamana geldi.. yoksa alternatif güç kaynaklarına herzaman açığım biliyorsun...
ama yinede sağol düşünmen yeter..
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2012, 10:02:06 Gönderen: seloffm »

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 05 Şubat 2012, 03:58:15 »
Teşekkür ederim salihsefa dostum ben onlardan memnunım  hiç sıkıntı yaratmadı bende.. hatta araba 3 silindir de gittiğinde  belki bujilerin de onarağmen devam yürümesinde katkısı olmuş olabilir. hata yapmazsın ben 35 TL ye almıştım onları internetde.. sakarya otoydu herhalde tam hatırlamıyorum.. yalan olmasın..bende bosh 4 kafalı vardı önceden çiğ atma olmuyordu.. benzinde bunlar ilede sorunum yok.. ben al derim ama yinede içine sineni al derim..

sağolasın dostum, boralp alper vazgeçirdi beni orjinalden devam  :tamamdir
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 08 Şubat 2012, 13:46:17 »
Baya sevinmiştim araba rahatladı çekici arttı ve yakıtı baya düşdü diye.... LPG ayarınıda tekrar yaptırmışdım... ama bela yakamızı bırakmıyor :) bugün sabah marşa basıyorum tık yok.. takodaki tüm rakamlar gitti... hersey resetlendi.. Akü de şarj boşalmış.. vurdurarak çalıştırdım.. 20 KM gittim stop ettim aradan 4 saat geçti... marş basmıyor..
Akü saf suyunu da 3 ay önce tamamlamışdım.. sorun yokdu. tek marşda basıyordu..
artık sarj ettirmek gerekiyor herhalde.. o da olmaz ise... sizce hangi aküyü satın alayım ?

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ynt: VW Polo 1.6 8V '97 Model Fırtına Gri - şimdide marş basmıyor..
« Yanıtla #106 : 08 Şubat 2012, 13:58:47 »
Baya sevinmiştim araba rahatladı çekici arttı ve yakıtı baya düşdü diye.... LPG ayarınıda tekrar yaptırmışdım... ama bela yakamızı bırakmıyor :) bugün sabah marşa basıyorum tık yok.. takodaki tüm rakamlar gitti... hersey resetlendi.. Akü de şarj boşalmış.. vurdurarak çalıştırdım.. 20 KM gittim stop ettim aradan 4 saat geçti... marş basmıyor..
Akü saf suyunu da 3 ay önce tamamlamışdım.. sorun yokdu. tek marşda basıyordu..
artık sarj ettirmek gerekiyor herhalde.. o da olmaz ise... sizce hangi aküyü satın alayım ?

Akü ömrünü doldurmuş gibi. Eğer arabaya biniyorsan aküyü şarj ettirmekle uğraşma yenisini almaya çalış.. Mutlu akünün kuru tip bakım gerektirmeyen aküleri var. 5 sene sıkıntısız kullanılabiliyor..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 08 Şubat 2012, 14:06:14 »
Eyvallah, bende aynen düşünüyıorum jel içeren yüksek amperli birşey olsun.. kafa rahatlasın..

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 08 Şubat 2012, 23:39:51 »
Yuasa nın aküleri gayet başarılı diye biliyorum. belki biraz fiyat farkıda olabilir piyasaya göre
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 09 Şubat 2012, 03:43:53 »
Şu aralar Mutlu aküyle ilgili sıkıntılar var nedense. Başka bir forumda bir konu açılmıştı, bir anda şikayet doldu konu :) Aküsü boş çıkan da var, 1-2 ayda biten de var.

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 09 Şubat 2012, 12:41:28 »
Senin Polo Naz Yapıyor  :D

hehe genau  :D beni çıldırtıyor.