Gönderen Konu: direksiyon simidine kılıf  (Okunma sayısı 26676 defa)

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
direksiyon simidine kılıf
« : 23 Mayıs 2011, 15:23:53 »
arkadaşlar benim boranın direksiyonunu bizden önceki arkadaş boyatmış çok fena olmuş ellerim mafoldu kapkara tamirci çırağı gibi iniyorum arabadan kaplatalım dedik 80-150 tl arası fiyatlar aldım. bi tanıdığım kılıf almış 10-20 liraya sende al dedi kullanan var mı acaba varsa linkini yollayabilir mi kimileri de koku yapıyormuş kılıfların sizce ne yapmalıyım ?
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
Ynt: direksiyon simidine kılıf
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2011, 16:05:10 »
yok dostum al kaliteli, deri siyah bi kılıf bak keyfine.
no problem.. süper oluyor..
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2011, 17:44:01 »
aracın içi bej döşeme bej rengi bi kılıf alsam çok mu abes olur veya şöyle bişey gördüm bunu kullanan var mı ? diğer kılıflar biraz kalınlaştırıyor direksiyonu sanırım bunda biraz olsun o kalınlığı azaltma var sizce nasıl ?

Direksiyon Kılıfları, Direksiyon Ãœrünleri, Direksiyon Kılıfları, Modacar, Dreamcar, Carub, Automix, Lüx , Sparco, AutoCet, U&C, Carspeed, Carsped

üstteki olmazsa bunu düşünüyorum. :

Direksiyon Kılıfları, Direksiyon Ãœrünleri, Direksiyon Kılıfları, Modacar, Dreamcar, Carub, Automix, Lüx , Sparco, AutoCet, U&C, Carspeed, Carsped

Çevrimdışı beyazbora

• SELAMLAR...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: WV BORA
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2011, 19:58:46 »
BEN NORMAL 10 LİRALIK KILIF ALDIM KULLANIYORUM TAM OLMADI TABİ HEM KALINLAŞTI HEMDE KAYIYOR ASLINDA DERİ KAPLATTIRMAK MANTIKLI GÖRÜNÜYOR
BENİM DİREKSİYONDA SOL TARAF SOYULUYOR DU O YÜZDEN ALMIŞTIM ALIŞTIM KULLANIYORUM
BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR...

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2011, 20:44:13 »
abi suni deriler hem kayıyo hem kokuyo diyorlar ben yine alırsam ya bu sarmalı olanlardan (kendimiz sarıyoruz dikiyoruz) ya da gerçek deri olanlarda alıcam çünkü hem kaymaması hemde deforme olmaması için kaliteli bişey kullanmak istiyorum.

Çevrimdışı tarihcifss

• BORA 1.6 COMFORTLİNE....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2011, 20:50:13 »
kardeş benim borayı ben deri boyası ile boyadım çok da hoş oldu ..elimi filan da boyamıyo
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2011, 20:51:29 »
yok hocam boya falan mafetti beni ya kullandıkça çıkıyo boya elimde kalıyo seninki ne tarz bi boya bilemem tabi bizimkinde dandik boya kullanmışlar zenciye döndük

Çevrimdışı tarihcifss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Mayıs 2011, 21:05:43 »
yok hocam boya falan mafetti beni ya kullandıkça çıkıyo boya elimde kalıyo seninki ne tarz bi boya bilemem tabi bizimkinde dandik boya kullanmışlar zenciye döndük
kardeş ben kendi ellerimle boyadım deri direksiyonumu..deri mont boyası ile çok parlak ve şık oldu.Hatta toyota corolla 2011 sahibi bir ark çok şaşırdı bu ne böyle diye.Ben de söyledim boyadığımı güldü tmm dedi..Anlıcan güzel oluyor ve çıkmıyor..Ama derisi yıpranmış ise o boya tutmayabilir ve ele çıkarabilir sanırım..
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı serhat_74

• vw bora
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Mayıs 2011, 21:27:54 »
kardeşim bu boyanın kaliteli olanı falan varmı yoksa normal bi derciden temin etsek işimizi görürümü _?

Çevrimdışı tarihcifss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 23 Mayıs 2011, 21:42:38 »
kardeşim bu boyanın kaliteli olanı falan varmı yoksa normal bi derciden temin etsek işimizi görürümü _?
ben sıradan bir ayakkabı tamircisine gittim aldım..sıvı oluyor bir şişede bulunuyor..ama deri mont boyası diye isticeksiniz.Dandik ayakkaı boyaları da var bi ton..benimki elime çıkmıyor bilemiyorum başka boyalarda ya da yıpranmış derili direksiyonlarda çıkıyor mu bilemem ama elh..benimki deri de yıpranmış değil ve güzel,boya da sanırım fena deil elime çıkmıyor..ama boyayı uyguladıktan sonra en az 20 dk filan bekletiyorum kuruyor..
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı serhat_74

• vw bora
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Mayıs 2011, 22:01:57 »
tamam kardeşim çok degilde hafif bi yıpranma var onu yapayım umarım seninki gibi olur teşekkürler  :tamamdir

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Mayıs 2011, 22:02:58 »
Caner forumda bu konuyla ilgili çok güzel paylaşımlar var. İstersen onları incele ve kararını o zaman ver.
Bende deri kaplama yaptırdım. sonuç mükemmel diyebilirim.  :)
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 23 Mayıs 2011, 22:08:24 »
zaten deri kaplama mükemmel sonuç da ....
biz daha ucuza nasıl bi çözüm bulabiliriz onu arıyoruz :)
bende bi kılıf alcam geççem sanırsam öle boya moya benim simide iyi gelmiyo :D

Çevrimdışı tarihcifss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 23 Mayıs 2011, 22:11:00 »
geçenlerde bir ark.da bora aldı 1.9 tdı..adamın derisi mahvolmuş araba sanki biraz hor kullanılmış gibi geldi..neyse dicem direksiyonu yıpranıktı..alır almaz antalyada dericiye sormuş 140 tl istemiş adam deri kaplamaya..ben boyayıverdim ne yaptı bilmiyorum..ama onukinin yanında benim boya gıcır gıcır görünüyor.bu sanırım biraz deriden de kaynaklı olabilir..
BEŞKAZALI tarihcifss