Gönderen Konu: bir kaç foto.. forever bbs rs... ARTIK YOK :(  (Okunma sayısı 110984 defa)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
Ynt: bir kaç foto.. forever bbs rs... ARTIK YOK :(
« Yanıtla #350 : 08 Mart 2012, 23:59:15 »
kardeşim allah yardım etsin evlat acısı gibi koyuyo..   Sıra hasanda hadi hasan bekliyoz bombayı   ;D ;D ;D ;D  tek kaldı kardeşim .. Ben sizden önde gidiyom can yakın zamanlarda mk1 den tekrar serüvene başlamaya hazırlanıyorum az bir zamanım kaldı kısmetse sen ne yaptıysan bende benim mk3 ü sattığımda aynı senaryolar gerçekleşti 1000 2000 tl si zor kaldı elimde.. kısmet kardeşim mk1ciyizbiz  8) 8) 8) 8) 8) 8)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #351 : 09 Mart 2012, 15:33:51 »
Bana arabayı sattırıp ne yapacaksınız cengo? biniyoruz işte. Hem baskı balatada yeni değişti bir müddet tadını çıkartalım tam kavramanın :)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #352 : 09 Mart 2012, 16:52:14 »
kardeşim allah yardım etsin evlat acısı gibi koyuyo..   Sıra hasanda hadi hasan bekliyoz bombayı   ;D ;D ;D ;D  tek kaldı kardeşim .. Ben sizden önde gidiyom can yakın zamanlarda mk1 den tekrar serüvene başlamaya hazırlanıyorum az bir zamanım kaldı kısmetse sen ne yaptıysan bende benim mk3 ü sattığımda aynı senaryolar gerçekleşti 1000 2000 tl si zor kaldı elimde.. kısmet kardeşim mk1ciyizbiz  8) 8) 8) 8) 8) 8)

hiç sorma cengiz.. mal gibi ortada kaldım..   sabah işe giderken servisi kaçırıyorum  ;D  ;D  ama borcumun olmadığını bilmek güzel bir duygu  :melek:
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #353 : 20 Mart 2012, 16:06:53 »
hiç sorma cengiz.. mal gibi ortada kaldım..   sabah işe giderken servisi kaçırıyorum  ;D  ;D  ama borcumun olmadığını bilmek güzel bir duygu  :melek:
:tamamdir :tamamdir