Gönderen Konu: amerikan cam filmi  (Okunma sayısı 7692 defa)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
amerikan cam filmi
« : 28 Temmuz 2011, 00:21:17 »
istanbul anadolu yakasında kaliteli ama kalitesinden fazla fiyatı olmayan bi yer önerebilcek olan  :)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
Ynt: amerikan cam filmi
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2011, 14:20:06 »
istanbul anadolu yakasında kaliteli ama kalitesinden fazla fiyatı olmayan bi yer önerebilcek olan  :)
  ;D :D serhat abi istanbulda nerde oturuyosun? ben de anadolu yakasındayım
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2011, 14:29:32 »
Ankarada olsan yardımcı olurdum aslanda serhat..Krom aynalı cam filmi ömür boyu garantili çizilmez cama bakınca kendini görüp saç tarayabilirsin o derece :D 120 tl ye taktırmıştım.

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2011, 20:31:52 »
kadıköy :) şimdi koyu kötü duruyo araba metalik reflex gümüş hafif bişey gider  :D
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2011, 20:32:36 Gönderen: serhat »
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2011, 21:50:58 »
kadıköy :) şimdi koyu kötü duruyo araba metalik reflex gümüş hafif bişey gider  :D

1 numara güzel durur..

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2011, 21:55:53 »
Ankarada olsan yardımcı olurdum aslanda serhat..Krom aynalı cam filmi ömür boyu garantili çizilmez cama bakınca kendini görüp saç tarayabilirsin o derece :D 120 tl ye taktırmıştım.

aynalı olan çirkin durmuyor mu ? :) ben düşünmem öyle bişe .. cam cama benzemeli aynaya değil bence :)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2011, 22:10:44 »
yani böle orjinal bi hava katlamalı :)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2011, 23:02:51 »
yani böle orjinal bi hava katlamalı :)

sizin araba filmli ama koyu sanırım, hoş durmadığından mı değiştireceksiniz ? kaç numara film var 2 mi 3 mü ? resmi olsaydı bizde fikrimizi söylerdik :)

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 29 Temmuz 2011, 20:14:45 »
yok filmsiziz biz :D
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2011, 20:15:12 Gönderen: serhat »
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #9 : 29 Temmuz 2011, 20:16:53 »
kaç numaraya polis amca bişey demez?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 30 Temmuz 2011, 12:29:25 »
param olursa, ben 1 numara yaptırmayı düşünüyorum,, 2 numara yaparsam öncama yaptırmayı düşünmediğimden çok sırıtacak diye düşünüyorum , o nedenle 1 numara aklımda ..  :tamamdir
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2011, 12:30:22 Gönderen: taraftar »

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 30 Temmuz 2011, 12:31:28 »
kaç numaraya polis amca bişey demez?

insafına kalmış .. :) normalde emniyet kemeri takmayanada ceza yazması gerekir,.. bazen ters günü oluyor yazıyor iştee .. tamamen duygusal bence  :tamamdir

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 30 Temmuz 2011, 12:47:52 »
Yok adem benm önler bir arkalar 2 sırıtma gibi birşey olmuyo..Ayrıca polis amcalardan ademin dediği gibi insafına karakterine kalmış geçenlerde beni çevirdi emniyet kemeri takılı yola çıkalı 100m ya oldu ya olmadı sonra evraklarımı istedi verdim sonrasında sana 69 lira yazcam dedi neden dedim bişey demiyo kızdım bana nedeni söyle baya bi cebelleştim egzos dedi sen ne diyosun kafanmı güzel dedim orjinal egzos eğil bak dedim sonra o zaman yüksek sesli müzikten dedi dedim daha yola çıkalı 100m oldu teyp açık değil bak dedim sonra ışıklandırma dedi xenondan yazdı mercekli farım olduguna rağmen..Sonra bunla yaka paça olduk takviye falan istedi geldiler 69 yerine 140 yazdı :D :D Simdide açtığı davayla uğraşıyorum böyle bi sistem böyle bi ülkede yaşıyoruz işte polislerde askerlerde adil olmayacaksa bu ülkede kim olacak ?Bende dava açayım dedim cezaya itiraz edeyim  başın ağrır net bi delilin olması lazım dedi şahit var dedim kabul etmediler kaybedersem 1000tl ödermişim bende lanet olsun dedim bıraktım :(

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Temmuz 2011, 12:53:59 »
Yok adem benm önler bir arkalar 2 sırıtma gibi birşey olmuyo..Ayrıca polis amcalardan ademin dediği gibi insafına karakterine kalmış geçenlerde beni çevirdi emniyet kemeri takılı yola çıkalı 100m ya oldu ya olmadı sonra evraklarımı istedi verdim sonrasında sana 69 lira yazcam dedi neden dedim bişey demiyo kızdım bana nedeni söyle baya bi cebelleştim egzos dedi sen ne diyosun kafanmı güzel dedim orjinal egzos eğil bak dedim sonra o zaman yüksek sesli müzikten dedi dedim daha yola çıkalı 100m oldu teyp açık değil bak dedim sonra ışıklandırma dedi xenondan yazdı mercekli farım olduguna rağmen..Sonra bunla yaka paça olduk takviye falan istedi geldiler 69 yerine 140 yazdı :D :D Simdide açtığı davayla uğraşıyorum böyle bi sistem böyle bi ülkede yaşıyoruz işte polislerde askerlerde adil olmayacaksa bu ülkede kim olacak ?Bende dava açayım dedim cezaya itiraz edeyim  başın ağrır net bi delilin olması lazım dedi şahit var dedim kabul etmediler kaybedersem 1000tl ödermişim bende lanet olsun dedim bıraktım :(

Kürşat, çok ilginç bir olay yaa .. Valla hiç başıma gelmedi böyle birşey açıkçası .. Hayatımda 1 kez ceza yedim, oda kızılayın göbeğine M.piyango karşısına aracı park etmek zorunda kalmıştım ..   :D
bence polis çorba parası bekledi senden acıkmış olabilir ..  veya polis aracı kıskanmıştır bence ..  :tamamdir
ayrıca geçmiş olsun dostum..  :tamamdir
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2011, 12:54:36 Gönderen: taraftar »