Gönderen Konu: golf'umu satıp peugeot 307 alıcam  (Okunma sayısı 31827 defa)

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
Ynt: golf'umu satıp peugeot 307 alıcam
« Yanıtla #42 : 06 Aralık 2011, 18:07:12 »
soze katılıyorum...... zamanla asık olmak dıye bısey yok sadece alısmak var
:)

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 06 Aralık 2011, 18:16:34 »
yau orta sinif bir araci biraz abartmiyormusunuz?
hani seviyorsunuz bende seviyorum bunu anliyorum ma bu fanatiklik olayini gercekten anlamiyorum..
en guzel golf 4 tur diyenlerede sesleniyorum, orta sinif bi alman aracinin ici soyuluyorsa bi yerlerde hata yokmudur?
ya sevin tabii ki sevin bende mk2 mk1 seviyorum ama abartmamaya dikkat edelim bence..

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 06 Aralık 2011, 18:30:28 »
hani seviyorsunuz bende seviyorum bunu anliyorum ma bu fanatiklik olayini gercekten anlamiyorum..
en guzel golf 4 tur diyenlerede sesleniyorum, orta sinif bi alman aracinin ici soyuluyorsa bi yerlerde hata yokmudur?
ya sevin tabii ki sevin bende mk2 mk1 seviyorum ama abartmamaya dikkat edelim bence..
sen git al o zaman 307 oda olmadı git sıfır cilo al o paraya  ;)
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 06 Aralık 2011, 18:31:39 »
Bence de abartmaya ve markaya-modele bağlanmaya gerek yok.. Diğer markaları da kullanmak gerek, örneğin geçen gün citroen DS4 kullandım, tasarımı ve kullanımı etkileyici doğrusu.. Hele DS5 i görünce daha bir tuhaf oldum.. Yani bu kunuda geniş düşünmek gerek bence..
Yalnız yukarıdaki övgü ve eleştriler genelde '307 için golf4  satılmaz^' anlamında söylendi, bunu da göz önüne almak gerek..

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 06 Aralık 2011, 18:35:22 »
Bence de abartmaya ve markaya-modele bağlanmaya gerek yok.. Diğer markaları da kullanmak gerek, örneğin geçen gün citroen DS4 kullandım, tasarımı ve kullanımı etkileyici doğrusu.. Hele DS5 i görünce daha bir tuhaf oldum.. Yani bu kunuda geniş düşünmek gerek bence..
Yalnız yukarıdaki övgü ve eleştriler genelde '307 için golf4  satılmaz^' anlamında söylendi, bunu da göz önüne almak gerek..
aynen kardesim biz sanki mercedesle vw kıyaslıyoruz sanki  >:(
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 06 Aralık 2011, 18:39:15 »
Tabi bir de şu var:  'otomobil 100 yıldır kullanılan bir ulaşım aracıdır, hindistan ineği muamelesi yapıp tapmaya gerek yoktur'.. :D

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 06 Aralık 2011, 18:47:03 »
Tabi bir de şu var:  'otomobil 100 yıldır kullanılan bir ulaşım aracıdır, hindistan ineği muamelesi yapıp tapmaya gerek yoktur'.. :D
o tapma ısıne gelince durrrrr.
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 06 Aralık 2011, 18:52:51 »
Durdum zaten ben tapmıyorum :D ;D :D

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 06 Aralık 2011, 19:05:22 »
sen git al o zaman 307 oda olmadı git sıfır cilo al o paraya  ;)

ne alip almayacagimi size sordummu?
sorduysam cevap hakki dogar, e sormadigima gore ??

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 06 Aralık 2011, 19:09:15 »
yau beni niye anlamiyorsunuz?
ben 307 icin golf4 satin mi dedim?
iyi okuyun oyle yorum yapin :)
ben madem kar ediyorsunuz, alin satin kar edin paraniza bakin ve golf5 alin level atlayin dedim..
bilmem anlatabiliyormuyum?
ben 307 golf 4 den iyi mi dedim?
bunu soyledigime dair bi cumle bulsaniza yazdiklarimdan..

aynen kardesim biz sanki mercedesle vw kıyaslıyoruz sanki  >:(
ustteki mesaj sizede gelsin, birdaha okuyun iyi anlayin..

aynen bunu diyorum bende..
taparcasina sevmek mantikli gelmiyor bana..
sevin sevmeyin demiyorum, bende golf mk1 ve mk2 seviyorum diyorum, golf 4 den ustunmu bu araclar sanki?
ustun olmadigini siz de bende biliyoruz,
ben diyorumki model fanatizmi yanlis..

Çevrimdışı seearee

• 2001 lacivert golf comfortline lpg li...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 06 Aralık 2011, 19:15:43 »
her güzelin bir kusuru olur :)haklısın içi soyuluyor ve hatta bu form sitesinde daha nice şikayetler var ama sevgide zaten kötü özelliklerine ragmen sevmek değilmidir iyi olan şeyi herkes sewer zaten.sürüş kalitesi komforu yol tutuşu ve daha nice özellikleri kendine hayran bıraktırıyor.golf5 kasaya hiç ısınamadım 4kasaya ısındığım kadar ama model yükseltmek için düşünüyorum.4 kasanın yerini kolay kolay dolduramazlar bence. :sevgi:

Çevrimdışı erdem325

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 06 Aralık 2011, 19:19:19 »
her güzelin bir kusuru olur :)haklısın içi soyuluyor ve hatta bu form sitesinde daha nice şikayetler var ama sevgide zaten kötü özelliklerine ragmen sevmek değilmidir iyi olan şeyi herkes sewer zaten.sürüş kalitesi komforu yol tutuşu ve daha nice özellikleri kendine hayran bıraktırıyor.golf5 kasaya hiç ısınamadım 4kasaya ısındığım kadar ama model yükseltmek için düşünüyorum.4 kasanın yerini kolay kolay dolduramazlar bence. :sevgi:

allah gonlunuze gore versin..
sevene lafim yok benim zaten, benim anlatmak istedigim anlasilmadi sadece mesele o :)
ic soyulma olayini sadece ornek olsun diye verdim, hani taparcasina sevenlere soyledim, size birsey demiyorum, beni anlamasi gerekenler bi anlasa ahh :)

ha bu arada ic soyulmalar icin cozumler var, cok da dert edilecek bir uretim hatasi degil, hallolabiliyor gunumuzde..

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 06 Aralık 2011, 19:19:20 »
Arkadaşlar burada herkes araçlar konusunda fikrini belirtiyo, bir arkadaşımızın yadım ricası üzerine arkadaşlar iyi niyetle  uyarıyo sadece , duydukları sorunları o arkadaşın da yaşamasını istemiyolar,  sinirlenip gerilecek bir  durum yok bunda..

Çevrimdışı R.Sambora

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 06 Aralık 2011, 19:20:15 »
golf 6 iyi gibi tasarimi surusu seyi nasil bilmiyorum ama hic surmedimde binmedimde.