Gönderen Konu: sonar marka angel'a xenon seçimi önerileriniz  (Okunma sayısı 8989 defa)

Çevrimdışı hassannb

• Profili Görüntüle
sonar marka angel'a xenon seçimi önerileriniz
« : 09 Mart 2012, 23:17:07 »
herkese merhabalar arkadaşlar sonar marka angel aldım ama sıfır değil tabiki  :) kullanan arkadaşlardan şu konuda bilgi almak istiyorum aracımın rengi mavi xenon alacağım haliyle 8000 10000 15000 bunlardan hangisinin kitini alsam bana hem görüntü hemde görüş açısından daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar....
« Son Düzenleme: 10 Mart 2012, 01:30:08 Gönderen: hassannb »

Çevrimdışı hassannb

• Profili Görüntüle
Ynt: sonar marka angel'a xenon seçimi önerileriniz
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2012, 01:42:56 »
yokmu bi önerisi veya kullanan arkadaş...

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2012, 03:05:38 »
Ben Kullandım Uzun Süre Ama Mercekleri Değiştirdim İnşallah Sende Değiştirmek Zorunda Kalmazsın Öbürleriylede Uğraşma Direk 8000 Al Gerisine Bakma Bile Hepsini Kullanmış Biri Olarak Tavsiyem Budur.Herşey Makyaj Değil Önününü Görmekte Çok Önemli.

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2012, 11:10:39 »
aracın rengi mavi ise 8000k dan aşşağı alma hafif mavi 8000 güzel görünür benim araç beyaz olmasına rağmen 8000k kullanıyorum.
« Son Düzenleme: 10 Mart 2012, 11:10:51 Gönderen: metalteo »

Çevrimdışı hassannb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Mart 2012, 00:15:15 »
bugün taktım farları geçici beyaz ampul taktım xenon alana kadar asıl tamponu sokmek için çok uğrastım tam sökülmeden farları değiştirebildim ama alt baglantılarını bağlayamadım farların  kürşat arkadaş mercekleri değişmenin sebebi görüşmüydü yani ii değilmiydi değiştirmeye kalksak nerden temın edeceğiz xenonları alınca tam belli olur aslında görüş olmazsa söktüğüm hellaları karartma yaparım en son ihtimal olarak düşünüyorum

Çevrimdışı ferhattasdemir

• Eksantrik sübap açar, motora benzin kaçar :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2012, 14:41:20 »
bugün taktım farları geçici beyaz ampul taktım xenon alana kadar asıl tamponu sokmek için çok uğrastım tam sökülmeden farları değiştirebildim ama alt baglantılarını bağlayamadım farların  kürşat arkadaş mercekleri değişmenin sebebi görüşmüydü yani ii değilmiydi değiştirmeye kalksak nerden temın edeceğiz xenonları alınca tam belli olur aslında görüş olmazsa söktüğüm hellaları karartma yaparım en son ihtimal olarak düşünüyorum

kardeşim xenon takınca memnun kalırsan hella ları satacakmısın? ben talibim. bende de junyan angel var görüntüsü mükemmel ama görüş kürşat arkadaşımın dediği gibi sıkıntılı. ha bende senin gibi beyaz ampul kullanıyorum xenon taksam belki daha iyi verim alacağım ama araçta orjinallikten yanayım ve de çok uzun yol yapıyorum o yüzden aydınlatma önemli benim için. sen xenonları bi tak memnun olursan ve hella ları satacak olursan talibim bilgin olsun. far ayar motorlarını aldın mı sonarlara yoksa hella larda duruyor mu?
Eksantrik sübap açar, Motora benzin kaçar
Çok zorlama kelebeği, Araba altından uçar... :)

Çevrimdışı hassannb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2012, 15:55:31 »
far ayar moorlarını angela taktım görüntü güzel ama dediğin gibi görüş dahada önemli xenonları alınca bakıcaz artık aslında görüşte normal geldı bana dün aksam denemesini yaptım hellaları satmak yok aslında aklımda foruma yazarım ilk önce satarsam haberin olur yani belkı hellaları karartma yapma ihtimali üzerindede duruyorum...

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2012, 16:34:19 »
hmm benim junyanlara takılmıyor far ayar motorları arkası açık olduğu için. sizin sonarlar orjinaller gibi komple kasa olduğundan takılabiliyor herhalde. valla işte kürşat arkadaşım da söylemiş yukarıda bazı mercekler sıkıntılı çıkıyor diye. senin mercekler iyi olabilir o yüzden normal görüş alabiliyorsundur. xenon la daha da iyi olur kanaatimce. aslında bende taksam belki iyi olacak ama muayene filan da sıkıntı. tamam kardeşim ben satmayı düşünüyorsan diye yazdım. zaten ayar motorları olmadan da işime yaramaz çünkü bende ayar motorları yok :(

Çevrimdışı hassannb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2012, 17:04:07 »
AYAR MOTORU SATIOLAR DİE BİLİYORUM AMA FİYAT OLARAK BİLMİYORM NEDİR. MUAYENEYE DAHA COK VAR YA OZAMAN GELSIN BAKARIZ ARTIK ;) taktığım sonarların camlarında az cızıkler var aslında onlar değişiyorsa onlarıda değiştirmek isterim ama bilmiyorum bulanabilirmi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 12 Mart 2012, 17:34:16 »
ayar motoru satılıyor doğru diyorsun tanesi 55 tl hella marka. far camı konusuna gelince ben sahibindende bi dükkan sahibinde buldum golf 4 ayfar marka far camları ilan 2010 tarihli idi mesaj attım. büyük ihtimal var ama elimde var mı yok mu bakayım haber veririm dedi. haber bekliyorm. bende benim junyan larınkini değiştirecem. ama işte bu bulduğumuz camlar bizimkilere uyar mı uymaz mı bilgim yok. alıp deneyecem artık. ucuz zaten 10 tl diyor tanesine. esen otomotiv diye bi site var manisa da onlarda da varmış 13 tl tanesi.

Çevrimdışı hassannb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Mart 2012, 18:46:23 »
kürşat arkadaşımız o kadar uğraşmış biri olarak işe yarayıp yaramadığını nerden temin edileceğini de bilir büyük ihtimal camların

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 13 Mart 2012, 10:28:27 »
o camları değiştirmedi mercekleri değiştirdi. mercekler sadece cam olarak değişmiyor. senin çizik dediklerin mercek camları mı? onlardan sahibinden de bulabilirsin. normal far camlarından bahsediyorsan benim sahibinden de bulduğum adam elimde yok dedi. yukarda yazmıştım www.esenotomotiv.com diye bir site var orda var stoklarında aradım teyit ettim. manisa turgutlu da bir firma. tanesi 13 tl far camı almak istiyorsan...

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 13 Mart 2012, 10:35:00 »
Benim farda kaportayı açınca farın ust tarafında hella yazıyor. Tek ordamı yazıyor başka yerde de markası yazıyormu?

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 13 Mart 2012, 10:47:58 »
arka kapak kısmında da bi yerde daha yazması lazım benim nette gördüklerimde yazıyordu. birde camlarında yazması lazım alt tarafta küçük bir şekilde.