Gönderen Konu: Angel eyes farlar  (Okunma sayısı 5453 defa)

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
Angel eyes farlar
« : 10 Nisan 2012, 13:36:57 »
Arkadaşlar, aracımda angel eyes far dediklerinden var, profil resmimde de gözüküyor, bu farların soldaki sürekli içeri su alıyor, aracı yıkatınca içi su doluyor buhar yapıyor kışın bu hiç gitmiyor son zamanlarda 4-5 gün durup kayboluyor ama bu iş canımı sıkmaya başladı, piyasada bulunan farların hangi markasını önerirsiniz, yada sadece sol taraftakini bulabilir miyim???

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
Ynt: Angel eyes farlar
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2012, 15:24:31 »
Açıp su giren yeri silikonlasanız?
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2012, 16:08:57 »
yeni almanıza gerek yok eliniz yatkınsa çıkarın kenarlarını yapıştırın iyice içeri girmeyecek şekilde sonra tekrar takın

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2012, 18:06:30 »
arkadaşlar işte sorun burada, ilk mesajda belirtmedim ama zaten heryerini elektrikçi ustayla beraber silikonladık, buna rağmen su alıyor  >:(  nereden aldığını anlamadık... bu durumda kenarlardan değil arka kısmından su alıyor diye düşündük oraadada nereyi gördüysek silikonladık yinede aynı...
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2012, 18:08:57 Gönderen: frht »

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2012, 18:14:49 »
arkadaşlar işte sorun burada, ilk mesajda belirtmedim ama zaten heryerini elektrikçi ustayla beraber silikonladık, buna rağmen su alıyor  >:(  nereden aldığını anlamadık... bu durumda kenarlardan değil arka kısmından su alıyor diye düşündük oraadada nereyi gördüysek silikonladık yinede aynı...
baskan o tek parca farlar malesef su aliyo. plastik cam degil demi

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Nisan 2012, 18:48:16 »
evet plastik ve sonar marka zannedersem,  bu markada su alma sıkıntısını hep yapıyormuş, şu linkteki junyan marka nasıldır acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-polo-6n-96-98-angel-eyes-siyah-80138463/detay

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Nisan 2012, 19:01:40 »
Hocam sadece su alıyor diye güzelim farlara kıyma derim ben.Su alan tarafı aç.Güzelce temizle silikonları.Sonra kaliteli bir silikon al.Tekrar silikonla.Eğer arka görüntüye önem vermezsen bol bol sık.Ve ampul,duyların oturduğu yerlere bir göz at.Boşu boşuna paran gitmesin hocam.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Nisan 2012, 19:33:01 »
bence plastik  alma mudahale etmesi zor oluyo dedigin gibi sonarda bu problemi duymustum bence cam olanlardan al alicaksan yada orj far

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Nisan 2012, 19:56:43 »
bende sonar kullanıyorum su alma olayı yok ilk başlarda buhar yapıyordu o da geçti hatta benim farlarda zenon var ve arka tarafı kırık yani açık ampülü takmak için elektirikçi kırdı gene sıkıntı yok ne buhar yapıyor nede su alıyor

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Nisan 2012, 19:59:21 »
farın arkasında yani yanlarında hava kanalları var l tarzı üçük bir boru onları aşağı doğru motorun sıcağını almayacak şekilde cevir sorun ortadan kalkacaktır o borular yoksa serum borusu tak oralara borunun olduğu yer tam çamurluk ve kaputun birleştiği yerde sinyallarin arkasında olacak dediğimi yap

Çevrimdışı frht

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 11 Nisan 2012, 12:40:19 »
o delikleri farkedip silikonla kapatmıştık zaten  :)

Çevrimdışı scream_atp

• Polomun deposuna rakı koydum nrde ulan ferrari ddi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 11 Nisan 2012, 12:59:34 »
arkadaslar bende de angel var ben uzunları yakınca kısalarında yanmasını ıstıyorum yapabılırmıyz ??

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Nisan 2012, 14:46:18 »
o delikleri farkedip silikonla kapatmıştık zaten  :)

sakın içeride su kalmış olmasın havayla temas olmadığı içinde buharlaşıp gidemiyor :)

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Nisan 2012, 15:14:00 »
bende o delikler açık yani L şeklinde 3 cm borular var o delikler far ısındığında ordan hava alıyor bir nevi farın içindeki sıcak havayı tahliye ediyor