Gönderen Konu: Sonunda aldım Pasific i millet !  (Okunma sayısı 60124 defa)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Ynt: Sonunda aldım Pasific i millet !
« Yanıtla #112 : 15 Aralık 2012, 17:25:57 »
Hocam Allah ını seversen aracı boğma. İçindeki folyoları yeni gördüm sök gözünü seveyim şu üst kalorifer ızgarasındakileri ve nolursun folyo işinden vazgeç. Elinde daha folyo var ve kullanmak istiyorsan plakalarına yaptın mı görmedim ama orada deneyebilirsin...

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #113 : 15 Aralık 2012, 18:21:57 »
Saolun arkadaşlar,görüşlerinizi söylediğiniz ayrıca teşekkür ediyorum.r32 nin yerine Rline logosu alıcam,Motul kalır heralde  ;D köşedekini de çıkarıcam dediğiniz gibi.bu arada aklımda olan bişeyi daha sorim.acaba öndeki vw logosunu siyah yapsam mı?(önceden siyahtı ama peder bey logo görünsün diyince kıramadım :) ) bi de size sorim..
aynı renk araçtan bendede var sadece logoyu yapmıştım ben hiç hoş durmuyordu VW parlayınca dahada güzel duruyor ben farları değiştirdim siyah zeminli fotoğraf atarım bi ara araç temizken bu ara pek bakamıyoruz araçlara :) içindede bi kaç yeri folyo kaplamıştım ben

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #114 : 15 Aralık 2012, 18:31:31 »
öncelikle hayırlı uğurlu olsun. 41 kere Maaşallah.

1. sayfadan itibaren okuya okuya gideyim dedim. ama bir süre sonra çok zaman alıyor diyerek göz ata ata gittim hızlıca.

ilk sayfalardaki sol ön çamurluktaki nazarlık duruyor mu? duruyorsa şöyle bir önerim olacaktı. hem yumuşak hem hesaplı.

http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?sText=pops%20dent
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 15 Aralık 2012, 19:17:37 »
Hocam Allah ını seversen aracı boğma. İçindeki folyoları yeni gördüm sök gözünü seveyim şu üst kalorifer ızgarasındakileri ve nolursun folyo işinden vazgeç. Elinde daha folyo var ve kullanmak istiyorsan plakalarına yaptın mı görmedim ama orada deneyebilirsin...
Metin hocam tavsiyelerini dikkate alıp orta konsoldaki havalandırma yerinin altındakileri çıkardım bil  :tamamdir bu arada plakalarda olay çoktan halloldu  ;D

1. sayfadan itibaren okuya okuya gideyim dedim. ama bir süre sonra çok zaman alıyor diyerek göz ata ata gittim hızlıca.

ilk sayfalardaki sol ön çamurluktaki nazarlık duruyor mu? duruyorsa şöyle bir önerim olacaktı. hem yumuşak hem hesaplı.

Tolga hocam teşekkür ederim öncelikle..evet aynen sol çamurluktaki nazarlık duruyor  :) ben de düşünüyorum bu ürünü ama almak nasip olmadı,çok da araştırmadım.teker tarafında olması işi zorlaştırabilir mi acaba?tanıdık ustalara mı göstermek daha mantıklı?

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #116 : 16 Aralık 2012, 14:05:58 »

Hocam biz bunu beceremedik yaa.. :S :S :S tam kullanımı youtubeden bile baktık ama olmuyor yada bizde bi özür var siz kullandınız mı??
Das Auto..

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #117 : 17 Aralık 2012, 07:57:07 »
yok maalesef.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı maxima911

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 18 Aralık 2012, 15:00:04 »
aracınız hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin. aracınızla ilgilenmeniz çok hoşuma gitti. bende 2001 tdı 110 bg var performansı süper. aracıma yaptığım geğişiklikleri anlatim ve resimleri paylaşayım bi ara. sitede yeniyim kullanımını yeni öğrenecem. ilk olarak rüzgarlık ve arka camın altındaki çıtayı taktım profildeki resim. sonra eksoz hafif abart. ön tarafta mercekli ve audi tip far aldım sis farı taktım. içinde 7'' ekranlı teyp taktım set taktım seti kapatmak için cam buğu çözücü düğme kullandım. sis farını arka sis farından bağımsız açmak için yine buğu çözücü düğme kullandım. fotoları paylaşıcam. ama 25. yıla özel karlık ve marşbiellerden istiyorum burda yok yurt dışına bakacaz bulunurmu diye.... 16 inç jant takıcaz kısmetse yay modifiye yapmadan.. :sevgi:

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 18 Aralık 2012, 16:35:53 »
aracınız hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin. aracınızla ilgilenmeniz çok hoşuma gitti. bende 2001 tdı 110 bg var performansı süper. aracıma yaptığım geğişiklikleri anlatim ve resimleri paylaşayım bi ara. sitede yeniyim kullanımını yeni öğrenecem. ilk olarak rüzgarlık ve arka camın altındaki çıtayı taktım profildeki resim. sonra eksoz hafif abart. ön tarafta mercekli ve audi tip far aldım sis farı taktım. içinde 7'' ekranlı teyp taktım set taktım seti kapatmak için cam buğu çözücü düğme kullandım. sis farını arka sis farından bağımsız açmak için yine buğu çözücü düğme kullandım. fotoları paylaşıcam. ama 25. yıla özel karlık ve marşbiellerden istiyorum burda yok yurt dışına bakacaz bulunurmu diye.... 16 inç jant takıcaz kısmetse yay modifiye yapmadan.. :sevgi:

mrb bu buğ çözücü düğmeyi nereden temin ettiniz ?

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 18 Aralık 2012, 18:32:20 »

Çift kademe far anahtarını alabilirdiniz daha orijinal olurdu :)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 18 Aralık 2012, 20:21:40 »
merih abicim selamlar,hoşgeldin foruma ayrıca  :tamamdir sen daha kapsamlı değişiklikler yapmışsın maşallah  :tamamdir ben de öğrenciyim sanat tasarım bölümünde,biraz merak da var arabayı alalı 4 ay gibi bişey oldu uğraşmayı seviyorum.ama öğrenci adamım sonuçta arada freeleance işler oluyo ama onu da bütün parayı tek yere harcamak olmaz  :)
arabanın muaynesini yaptırıcam yarın kısmetse,şu an için xenon ampul taktırıcam muayneden sonra.ama yaza doğru aklımda bişeyler var yine.bi r32 spoyler aklımda mesela,güvenlik filmi düşünüyorum,hoparlör ve iyi bi teyp vs. :D bu arada 25.yıl karlığı benim de aklımdan geçiyo bulabilirsen haber ver   :tamamdir kazasız,keyifli sürüşler  :tamamdir

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 18 Aralık 2012, 20:31:30 »
Merceksiz xenon kullanma hem eski aydınlatmanı çok ararsın hemde çok gereksiz kulakların çınlar. Sadece senin değil mezardakilere de dua ederler  ;)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 19 Aralık 2012, 00:28:02 »
Merceksiz xenon kullanma hem eski aydınlatmanı çok ararsın hemde çok gereksiz kulakların çınlar. Sadece senin değil mezardakilere de dua ederler  ;)
yok hocam farları da mercekli aldım zaten  :tamamdir boş yere kulaklar çınlamasın  ;D ;D

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 19 Aralık 2012, 01:16:08 »
bende mercekli far aldım h1 oldu şimdi uzunlarımda kısalarımda. mavi renk xenon düşünüyorum şu ucuz olanlarından bide yan çıtalarıda boyatıcam bu aralar. ucuz olan 60 70 tl civarındaki xenonların bi zararı varmdır pek aydınlatmaya değilde görüntü ye yarıyıcak genelde mercek olduğu için karşıdakinin gözünüde almaz diye düşünüyorum elinde 2. el h1 olan varsada iletişime geçebilir :)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #125 : 19 Aralık 2012, 19:22:18 »
Çift kademe far anahtarını alabilirdiniz daha orijinal olurdu :)
Metin abi benim de ilk aldıgımda öyleydi ama bide söyle düşün arabanın far kısmında öyle oldugunda illa sisler yanacak senin alta taktıkların bagımsız olmayacak.. bende en son arkadaşın dedigi gibi yaptım zaten arka resistans düğmesiyle hallettim işi.. şimdi mesela sadece farları bile yakmadan alttaki gündüz ledlerini yakıyorum gündüzleri.. ;) parçayı da ben TR'de çook aradım 1 yerde bana 100TL fiyat çektiler almadım BG'de hurdacıdan aldım..
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2012, 19:23:07 Gönderen: Sinancetintas »
Das Auto..