Gönderen Konu: Sonunda aldım Pasific i millet !  (Okunma sayısı 60125 defa)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt: Sonunda aldım Pasific i millet !
« Yanıtla #140 : 21 Aralık 2012, 11:35:52 »
yorumun başındaki oouuuuvvvvv sert yorumun gerçekten doğruymuş valla.anlattıklarına bakılırsa kolay bir iş değil :D ben de teybin çevresini kaplarken aynı hataya düşüyodum,baktım gelmiyo ölçülerini alıp kapladım :) ama bu vites çevresi vb zor gibi

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #141 : 21 Aralık 2012, 13:05:46 »
yorumun başındaki oouuuuvvvvv sert yorumun gerçekten doğruymuş valla.anlattıklarına bakılırsa kolay bir iş değil :D ben de teybin çevresini kaplarken aynı hataya düşüyodum,baktım gelmiyo ölçülerini alıp kapladım :) ama bu vites çevresi vb zor gibi

Zaten vites çevresini kaplamaya gerek yok gibi  ;) Ben olsam çok rahat dağıtırım aracı da işte :D

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #142 : 21 Aralık 2012, 18:01:15 »
sökmedende kaplayabilirsiniz sökmeye gerek yok ben sökmeden kapladım :)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 21 Aralık 2012, 18:39:56 »
şu an için yapmayı düşünmüyorum malum hava da soğuk.komple piano black yapmayı düşünüyorum.dediğin gibi çıkartmadan da kaplanır da vites falan biraz çalışmayı engeller gibime geliyo.çift renk de olabilir belki  :tamamdir
evet seninkilere de baktım şimdi kaplama konumuzda,gri kaplamayal birlikte kullanmışsın sanırım sen
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2012, 18:42:18 Gönderen: s1nanozk »

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #144 : 21 Aralık 2012, 20:24:37 »
evet gri kaplama ben arka stopları alıcaktım antalyadan adamla baya samimi olduk adam elimde bu gri kaplamadanda var fln dedi baya uygun bi fiyata göndermişti tek kaldı elimde bayadan beri duruyo dedi karbonuda oradan almıştım arka stoplarıda karbonla kapladım daha sonrada o gri maun kaplamayıda yapıştırınca hoşuma gitmişti baya sökmedimde duruyor şimdilik yaza doğru piano yaparız bizde ama vitesin orası piano pek gitmez malum elimizdeki ufak tefek şeyleri hep oraya atıyoruz çizik çizik olur hep gibime geliyor

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 22 Aralık 2012, 10:56:03 »
evet doğru söylüyosun ama çok dikkatli bakarsan görüyosun ince çizikleri.ben en son ipodumun arka kısmını kapladım.pianoyu blacki geçen golf 7 nin orta konsolu gördüm hoşuma gitti onun için düşünüyorum bakalım daha vakit var  :)

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #146 : 22 Aralık 2012, 15:09:34 »
evet doğru söylüyosun ama çok dikkatli bakarsan görüyosun ince çizikleri.ben en son ipodumun arka kısmını kapladım.pianoyu blacki geçen golf 7 nin orta konsolu gördüm hoşuma gitti onun için düşünüyorum bakalım daha vakit var  :)
yaza doğru karşılıklı yaparız o zaman piano deneriz forumada bilgi vermiş oluruz :) şuan pek uğraşıcak maddiyatta yok vakitte açıkcası :D öğrencilik başa bela

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 22 Aralık 2012, 17:55:23 »
Aynen havalar düzelsin içerde dışarda bişeyler düşünüyorum.bu ara abt pedallarla vites topuzunu değiştirebilirim anca.nisana kadar falan böyle  :D
ledli bi topuz buldum bakalım,yollarlarsa pedallarla birlikte bunları takıcam iç kısımda,sonrası kaplama sanatı  :tamamdir
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-audi-isikli-vites-topuzlari-5-ve-6-ilerili-orjinal-kalite-82413704/detay/
 s line yazısı olmayandan bakıcam varsa.
bunlar da pedallar
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-vw-golf-4-iv-pedal-seti-plusayak-dayama-manuel-oem-106032742/detay/

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 22 Aralık 2012, 17:59:41 »
mercedes tip gündüz  farı ve ön tampon çıtasının karbon kaplı resimleri

araba donuk biraz soğuktan ama :D

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 22 Aralık 2012, 18:01:06 »
resimler gelmemiş hacı  :D  dedim ki tam yüklendiler  :tamamdir   aaa farlar aynı benim düşündüklerimdenmiş,nasıl memnun musun peki ?(soruya ledler de dahil  ;D)
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2012, 18:02:41 Gönderen: s1nanozk »

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #150 : 22 Aralık 2012, 18:03:37 »
Aynen havalar düzelsin içerde dışarda bişeyler düşünüyorum.bu ara abt pedallarla vites topuzunu değiştirebilirim anca.nisana kadar falan böyle  :D
ledli bi topuz buldum bakalım,yollarlarsa pedallarla birlikte bunları takıcam iç kısımda,sonrası kaplama sanatı  :tamamdir
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-audi-isikli-vites-topuzlari-5-ve-6-ilerili-orjinal-kalite-82413704/detay/
 s line yazısı olmayandan bakıcam varsa.
bunlar da pedallar
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-vw-golf-4-iv-pedal-seti-plusayak-dayama-manuel-oem-106032742/detay/

vites topuzu biraz sanki iyi durmaz gibime geliyor vw kendisinin vardı bi ara bulmuştum ben ondan alabilirsiniz eğer değiştirmek istiyorsanız vites topuzunuzu :) bu biraz doğan şahin tarzı duruyor  pedallara dicek bişey yok güzeller son derece

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #151 : 22 Aralık 2012, 18:06:57 »
resimler gelmemiş hacı  :D  dedim ki tam yüklendiler  :tamamdir   aaa farlar aynı benim düşündüklerimdenmiş,nasıl memnun musun peki ?(soruya ledler de dahil  ;D)
memnunum ben ledlerde gayet güzel duruyor :D dikkat çekiyor yani güzel bi dikkat. alttaki ledlerde normal gündüz farlarından farklı herkeste düz var bizim burada bi tek bende bundan var diğerlerinden farklı kılıyor :D farlara far ayar motorlarını takmadan önce farklı farklı yerleri gösteriyorlardı sinirlendim söktüm farları tampon falan herşey dağınıkken içini bi baktım far ayar motorları takılıyormuş :D onlarıda taktım mercekler yukarı aşağı kalkıyor şimdi aydınlatmasıda çok güzel mavi renk xenon alıcam şuan sarı ampul var içinde
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2012, 18:07:49 Gönderen: MurdeR_11 »

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #152 : 23 Aralık 2012, 01:19:40 »
Bu farlardan bende duşunmuştum çok hatta baya bi kafamdaydı şimdi vazgeçtim ama orginalligini çoook aşırı bozmuş bence.. Tabi diyorum ya zevk meselesi.. ;)
Das Auto..

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 23 Aralık 2012, 01:33:29 »
Bu farlardan bende duşunmuştum çok hatta baya bi kafamdaydı şimdi vazgeçtim ama orginalligini çoook aşırı bozmuş bence.. Tabi diyorum ya zevk meselesi.. ;)
tabiki orjinali ile pek alakası yok farlarımın birisi hella birisi valeo olunca içini açıp boyayamadım birazda genç olunca xenon düşünüyordum merceksiz xenonda boş yere küfür yemek anlamına geliyordu o yüzden böyle bir far takımı aldım görünüş olarak orjinal değil fakat farklı bi çizgide arabayı gayet güzel gösteriyor. ama orjinal farlarınıda tabiki satıp yada atmadım güzelcene koliye koydum arka stoplarıyla birlikte güzelce duruyor satarken ise aracımı orjinaline çevirerek orjinal stop ve farlarına dönüştürerek satarım orjinal çizgisinin dışına çıkmadan :)