Gönderen Konu: Sonunda aldım Pasific i millet !  (Okunma sayısı 60123 defa)

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt: Sonunda aldım Pasific i millet !
« Yanıtla #70 : 08 Ekim 2012, 18:39:11 »
arkdaşlar tekrar merhabalar,arabaya K&N kutu içi filtre bi de plastik ya da metal kaliper kapakları taktırmak istiyorum nasıl olur sizce?bi zararı olur mu kaliper kapaklarının.filtre dahil bu parçaları yetkili servis takar mı?bir de geçen 97 oktan aldım benzini,97 de daha az yakıyo gibi ???

Çevrimdışı SameTrb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 08 Ekim 2012, 21:03:12 »
kardeş sanırım ilk araban 
benım nacızane fikrim bu yaptıklarından çok kısa zamanda sıkılacaksın anlıyorum araban yenı bışeyler yapmak ıstıyorsun malıyet sıkıntısı var dolayısıyla en ucuzundan karbondan başladın bende bu yollardan geçtım
bence torpıotoda soyulan yerleri karbon yerine motip mat siyahla boyasan veya aseton ile üst katmandakı soyulan boyayı tamamen yok etsen daha iyi olurdu

bu jantların içine kalıper kapağı olmaz tadilar ister,

araban gri bence  ilk iş R32 spoıler - film - kapıların arasını sıyah yapabılırsın parlak sıyah  sis farı paran varsa spor yay jant ısıne gırersın bu  yapışkan işleriyle uğraşma be dediklerim tecrübe ile sabittir şuan kullandıgım arabam üçüncü golf 4 üm ve sadece R32 spoıler taktım

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 13 Ekim 2012, 13:27:11 »
arkadaşlar audideki kaliperlerin resimlerini çektim sonunda,jantlar 17 gerçi ama 16 ya da olurmuş gibi geliyo bana

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
« Yanıtla #73 : 14 Ekim 2012, 00:24:45 »
Hacı o degil de jantlar iyiymiş marka model ne acaba bilen var mı??
Das Auto..

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 14 Ekim 2012, 11:27:13 »
Hacı o degil de jantlar iyiymiş marka model ne acaba bilen var mı??

yeni audi tt nin jantları kardeşimi 5x100 replikası yok malesef ;)
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2012, 11:27:26 Gönderen: boralp (AlPeR ) :) »

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 14 Ekim 2012, 11:28:11 »
yanlız sinan o kaliperler sadece kapak değil, orjinal sanırım :)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 14 Ekim 2012, 11:51:02 »
hacı ben bilmem kaliperlerle ilgilenen ben degilim.. Jantlar çoook iyiymiş.. hacı bu jantlar harbi iyiyiş acaba fiyat nedir?? ben zaten replikaya kendi araçımda karşıyım aga.. kırılmış 2-3 replika jant gördükten bide aynı jantın replikasıyla orginalını tartıda gördükten sonra asla takmam dedim yani..
Das Auto..

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 14 Ekim 2012, 12:01:19 »
hacı ben bilmem kaliperlerle ilgilenen ben degilim.. Jantlar çoook iyiymiş.. hacı bu jantlar harbi iyiyiş acaba fiyat nedir?? ben zaten replikaya kendi araçımda karşıyım aga.. kırılmış 2-3 replika jant gördükten bide aynı jantın replikasıyla orginalını tartıda gördükten sonra asla takmam dedim yani..

2nizin adı da sinan, 2. mesaj konu sahibineydi ;)

sahibindende vardı, tt jant diye arat ama tt lerin bijon ölçüsü 5x112, golfe takacaksan 5x100 olması lazım, 5x100 olması için de replika olması lazım. replika olmadan kullanacaksan spacer lazım. lazım da lazım

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 14 Ekim 2012, 13:03:29 »
hacılar muhabbetinizi bölmüş olmim ama  ;D jantlar 17 inç yeni kasa audi tt jantlar adaş,golf için boralp kardeşimin dediği gibi bijon ölçüleri konusunda sıkıntı olabilir.
yanlız sinan o kaliperler sadece kapak değil, orjinal sanırım :)
bu arada kardeşim aracın sahibini tanıyorum ve sordum nedir ne değildir diye,dedi kapak.orjinal değil yani  :tamamdir valla maslak sanayide yaptırmış,kafaya koydum eğer uyarsa benim jantlara taktırıcam;çok güzel duruyo çünkü  8)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 14 Ekim 2012, 14:16:02 »
2nizin adı da sinan, 2. mesaj konu sahibineydi ;)

sahibindende vardı, tt jant diye arat ama tt lerin bijon ölçüsü 5x112, golfe takacaksan 5x100 olması lazım, 5x100 olması için de replika olması lazım. replika olmadan kullanacaksan spacer lazım. lazım da lazım
Hacı buradan bi arkadaş sagolsun araçı satacak spacerleri verecek bana onda var.. ondan artık genelde 5x112'lere falanda bakıyorum.. o kadar sorun degil.. ;)
Bunlar şimdi aklıma girdi Yada 25.Yıl'ın GTI jantlarını düşünüyorum..
Das Auto..

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 14 Ekim 2012, 20:08:20 »
Hayırlı uğurlu olsun ALLAHU TEALA  kaza bela vermesin.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 17 Ekim 2012, 21:17:14 »
arkiler konu açtım ama bilen mi yoktur,ya da nerden bulabilirm.tanıdığım bi arkadaşım almanyaya gidecek.ben de r32 ön far grubundan istiyorum ama ordan direk bulabilir mi yoksa kod numarası falan söylemem mi gerek?yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 24 Ekim 2012, 12:58:36 »
arkadaşlar tekrar merhabalar.r32 farlar denk gelmedi malesef şu an için  :) ama geçen hafta arabayı servise bırakıp dün aldık.komple bakım gibi bişeyler.triger,balatalar-diskler,salıncak burçları,viraj lastikleri,filtreler vs. değiştirdik sonunda  :tamamdir bu arada kaliper kapağı almadım,düşer-eder diye.ısıya dayanıklı kırmızı boya aldım boyattım.fena olmadı bence ne dersiniz. :)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 24 Ekim 2012, 16:08:53 »
Boyle daha iyi bence.. ;) Boyamak yani.. Ama keşke renk farklı olsaydı.. Gerçi zevk meselesi aga.. ;) Hayırlı Ugurlu olsun.. Masrafına deysin inş..
Das Auto..