Gönderen Konu: Sportline orjinal lastik ölçüleri.  (Okunma sayısı 22601 defa)

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
Ynt: Sportline orjinal lastik ölçüleri.
« Yanıtla #42 : 01 Nisan 2014, 23:52:24 »
Seninde bildiğin gibi... orijinal ateşleme bobini,bujiler,buji kabloları,distribütör tamiri. Gaz kelebeği temizliği,emme manifoldu,hava akışmetre,enjektörler ve weber temizliği. Tüp bakımı hortumlar kelepçeler klipsler değişimi,egzoz manifoldu conta değişimi boğaz temizliği saplamalar yenilendi,orj.lambda değişimi,hararet müşürü(45TL.olan).Marş sağlam,alternatör,akü, tesisat,sigorta paneli sağlam. Bir tek kontak termiği kaldı vag kablosu da hazır.Eğer gelirsem o da takılacak bakıp ayar yapılacak o da senin uzmanlık alanın.  ;D Eğer senle de çözemezsek sanayi özel servis yolu göründü.ben yoruldum artık.  :'(
Kolay gelsin şimdiden abiler.

Hararet müşürü değişmiş ama yinede kontrol edin  :( Bizde geç calısma sorunu sirkeleme sorunu vardı.Arac ısındıktan sonra sapıtıyordu. Hararet tam ortaya geldiğinde ECuda motoru 20 derece görüyordu. fazladan benzin basip aracın kafasını bulandırıyordu siyah duman atmada vardı.  daha önce de değişmişti. Hiç güven olmayan bir parca  :t

Vag kablosunu takıp motor kısmından motor ısısına bakabilirsiniz. :saskin: Ben öyle bulmuştum sorunu
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2014, 23:54:55 Gönderen: PoloGTI »
Vw Polo 6N

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
« Yanıtla #43 : 02 Nisan 2014, 00:43:09 »
Resül konunun içine ettik hakkını helal et... umarım bu söylediklerinin hepsini yaparda kurtarırız mereti.Hele bir olsunbaşka bir şey istemem yoksa araç katil ustaların eline düşecek sanayide korkuyorum.Ben sana ne lazımsa takım getireceğim bir çanta set met ne varsa.Sonra yemeklerde benden çatlayana kadar ye. :D   olmasa bile seninle güzel bir gün geçirmek bana iyi gelir resim video falan çeker senin aslanı kükretiriz ben sana filtre kitide getirecem bağlar uydurur bağırtırız. ;D  herkese tek tek teşekkür ederim ilgi ve alakaları için.GTI Ersan senide yeniden burda görmek bize şeref verdi. :tamamdir
Red Machine!!!

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #44 : 02 Nisan 2014, 13:24:19 »
yok yok bu böle olmayacak banada kocaelinden bi ev bide iş bakın burada tek başıma offf :t
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı speedystop

• 6N Uzmanı
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N Sportline
« Yanıtla #45 : 02 Nisan 2014, 14:16:27 »
yok yok bu böle olmayacak banada kocaelinden bi ev bide iş bakın burada tek başıma offf :t

Meslek nedir abi  8)
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 02 Nisan 2014, 17:54:18 »
6n uzmanı bir de aile babası... ;D :D
Red Machine!!!

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 03 Nisan 2014, 13:33:53 »
6n uzmanı bir de aile babası... ;D :D
harbi sesli güldüm  ;D ;D ;D ;D
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 03 Nisan 2014, 13:35:31 »
Meslek nedir abi  8)
valla sen ben semih beraber dükkan açarız diye düşünüyorum ama polo harici gelirse 2 bozar 1 yapar geçinir gideriz yada az daha sermaye olsa "west coast custom" yapalım diyorum ;D
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2014, 13:36:32 Gönderen: KAAN60 »
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı bluerose1

• Bir gün mutlaka...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 03 Nisan 2014, 18:11:09 »
valla sen ben semih beraber dükkan açarız diye düşünüyorum ama polo harici gelirse 2 bozar 1 yapar geçinir gideriz yada az daha sermaye olsa "west coast custom" yapalım diyorum ;D
bana uyar zaten bende otomotiv var şirketimde her türlü otomotiv işini yapmaya yetkim var mekanı açın gerisine karışmayın. :)
Red Machine!!!