Gönderen Konu: 03 Şubat 2008 İstanbul/Avcılar Buluşması Resimleri ve Yorumları  (Okunma sayısı 101012 defa)

Çevrimdışı mussel

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
 Arkadaşlar maalesef ben gelemedim. :'(Silindir kapak contası yanmış sanırım araba devamlı su kaynatıyor. :'( Yarın conta,motor yağı ve filtre,antifiriz alıcam inşallah yağ soğutucusuda arıza yapmamıştır.Ne diyelim herşeyde vardır bi hayır.O yüzden kusuruma bakmayın. :)
03.06.2005

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
eralp kardeşim benimde çekdigim bi kaç foto vs. var da hani eklesem mi bilmiorum sizn çekdikleriniz daha güzel gözüküyor ??? ne yapsam ? :-\

Yukle sayfaya gitsin bea... Resimlerden mahrum bırakma...

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
    • Profili Görüntüle
katılan herkese sonsuz teşekkürler ederim.Semtimde sizleri ağırmak benim için mutluluk vericiydi.İnş bir hatamız kusurumuz olmamıştır.Daha güzel ve iyi bir şekilde ağırlamak isterdim ama yoğunluğumdan fazla detaya inemedim kusuruma bakmayın.Tekrardan Eralp kardeşime Deniz'ime sonsuz teşekkür eder ve sizler gibi değerli insanları tanımak ve beraber vakit geçirmenin hazzı içinde olduğumu belirtmek isterim, saygılar sunarım...       Faruk KAHYA

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
Her ne kadar erken ayrılmak zorunda kalsamda güzel buluşmaydı.öncelikle siteye üye olmamı sağlayan ve beni  ısrarla buluşmya davet eden eralp e ve daha sonra buluşmada emeği geçen herkese teşekkür ederim.Bir çok arkadaşla tanıştım bu buluşmada. artık sıkça devamlarını bekliyoruz.

Çevrimdışı emirhan

• Turboo İntercooler
    • Profili Görüntüle
ahh ahha buluşmanız cok güzel olmuş ehliyetimi alıyım bende gelicem vallahi :):):)

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
metin amca varken bana düşmez  :)

bu o araç değil cihan.
stv gümrükten çıkma.

Metin amcayla ayarlayın o zaman bir şeyler. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volksport link=topic=4321.msg45795#msg45795 date=1202117359
Temizlik denince aklıma ilk gelen adam Refik olucak bundan sonra, Buluşma yerine geldik, almış eline bezi, girmiş lavobaya bezi yıkayıp arabayı siliyo sürekli, Konvoy 2 dakika duruyo, bi bakıyorum Refik almış eline bezi o arada camları siliyo... :D :D :D :D

Bez yıkarken...

eralp sen biraz abarttın galiba  ama olsun temizlik imandan gelir :tamamdir

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volksport link=topic=4321.msg45798#msg45798 date=1202117590
Adamın araba atari start düğmesi ile çalışıyo... :D :D :D Ne biliyim ben, Refiğin kapılar açılmaz girdin mi içine çıkamıyosun...  :t
  eeee biriyle işin oldumu kesin halladersin işte ;D

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
  eeee biriyle işin oldumu kesin halladersin işte ;D
:D :D ;D
Vw Polo 6N

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Her ne kadar erken ayrılmak zorunda kalsamda güzel buluşmaydı.öncelikle siteye üye olmamı sağlayan ve beni  ısrarla buluşmya davet eden eralp e ve daha sonra buluşmada emeği geçen herkese teşekkür ederim.Bir çok arkadaşla tanıştım bu buluşmada. artık sıkça devamlarını bekliyoruz.

Sağol Muharrem Kardeşim kırmadın geldin... Umarım eğlenmişsindir... :tamamdir

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
Bu kadar mı fotoğraflar, hani videolarımız nerede ?  :) Faruk ve Eralp ile drag yapacaktık aslında, ancak bazı arkadaşlarımızın rahatsız olacağını düşünerek vazgeçtim. Bizde dönüş yolunda verdik coşkuyu.  ;D

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle

burda benim aklıma eralp geldi benim resimleri sitede , benim mk1 daha ne yapılır diye fikir edinim derken , Karşılıklı alkol alın araba ile, ben olsam oturur karsılıklı zevkle içerim demişti eralp :D :D adamın bi taneside mk1 leri gördü dayanamıyıp hemde 2 mk1 arasında çekiyor alkolü
[/URL]

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
evet evet canco mu dersin getz mi dersin yoksa çaça doğan mı :D :D :D

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
Eleman benim araca yaslanmış birde. Bende diyorum gelirken neden sarhoş gibiydi bizim ufaklık. Meğer ufaktan çekmiş o da demek ki.  ;D