Gönderen Konu: Spor Yay, Jant ve Lastik  (Okunma sayısı 13960 defa)

Çevrimdışı dangerfield

• Profili Görüntüle
Ynt: Spor Yay, Jant ve Lastik
« Yanıtla #14 : 10 Ekim 2008, 19:15:31 »
bir aksilik çıkmazsa yarın EIBACH 5cm lik spor yay ve FK marka STOP alıyorum. 5cm fazla gibime geliyor fakat kullanan arkadaşlar şikayetleri olmadıgını hatta 3.5cm lik taktıklarında ise neredeyse birşey farketmediğini söylediler. FK nasıl bir markadır stopda bilmiyorum fakat uygun fiyata buldugum için alıcam :)

Çevrimdışı polo34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 11 Ekim 2008, 02:43:29 »
eibach sportline 5cm lik yay spor amortisör gerektirir, web sayfasında da yazar, prokit olan 3cm lik gerektirmez, yakında yorgun olan amortisörlerinde bozulur, en güzel bence koni sertlik ayarlı amortisör ve 4.5cm koni yay, bir de kule gergisi tamamdır ...

Çevrimdışı ahmetceylan

• [i]Volkswagen[/i] karşılığı olan bir aşk" tır...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 10 Şubat 2011, 09:46:41 »
eibach sportline 5cm lik yay spor amortisör gerektirir, web sayfasında da yazar, prokit olan 3cm lik gerektirmez, yakında yorgun olan amortisörlerinde bozulur, en güzel bence koni sertlik ayarlı amortisör ve 4.5cm koni yay, bir de kule gergisi tamamdır ...

slm..
ben de 1.6 8v. 98 polo 6n1 var. orjinal yaylar ve amortisörü ellemeden 14" mi 15"mi hangisinde sorun yaşamam. vede 205/55/ ölçüsü olursa sorun yaşarmıyım ?

bilen varmı yaa   hatta lastikler dışa çıkıntılı olsun istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum
>> LoNeLyWoLf  <<